06
Tem

Fındıklı Alüminyum Doğrama

Fındıklı Alüminyum Doğrama – Son yıllarda kullanımı artan alüminyum doğrama ile çeşitli ev ve işyeri bölümleri oluşturulabilmektedir.

Alüminyum doğrama farklı alüminyum profillerin kesilmesi ve işlenmesi sonucu çeşitli ev ve iş yeri gereçleri ve bölümleri oluşturma işlemleridir. Ev ve iş yerlerinde son yıllarda maliyet ve işçilik ile birlikte kolay kullanımı nedeniyle tercih edilmektedir. Firmamız bu konuda uzun yıllardır hizmet vermektedir. 

Fındıklı Alüminyum Doğrama Nedir?

Alüminyum doğrama uzunluğu 6 metreye kadar ulaşan alüminyum profillerin kesilmesi, işlenmesi ve birleştirilmesi işlemidir. Bunula birlikte kapı, pencere, cam balkon gibi sistemlerin ortak adıdır. Alüminyum doğrama yapısı ve kalitesi bakımından çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle cam balkon sistemlerinde yalıtımlı alüminyum doğrama hizmetleri oldukça revaçtadır.

Kaliteli işçilik ile birlikte kaliteli malzeme kullanımı ile alanında ilk akla gelen firmamız Platin Yapı ile istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Alüminyum yapısı itibarı ile hassas bir metal durumundadır. İşlenmesi ve kullanılması bu nedenle kolay bir metaldir. Diğer doğrama çeşitleri arasında sağlıklı ve kolay kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle son yıllarda kullanım alanı ve çeşidi fazlaca artmaktadır. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak üretilen doğramalar farklı şekil ve ebatlarda üretilebilmektedir. Alüminyum doğramalar  yetkin personelimiz tarafından sizlerin istediği şekil ve ebatta üretilmekte ve monte edilmektedir. 

alüminyum doğrama

Her geçen gün kullanım alanı artan bu metal ile doğramalar konusunda da sınır insanın hayali kadar olmaktadır. Sizlerin istedikleri alan ve projeler konusunda hizmet veren firmamız, sizlerin istediği tüm işlemleri yerine getirmektedir.

Fındıklı Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum doğrama sistemleri seçme konusunda tüm tercih sizlerin kullanacağı alan ve ebat ile değişkenlik göstermektedir. Ayrıca bulunan iklim ve bölgenin de bu noktada önemi oldukça fazladır. Ses yalıtımlı olabileceği gibi aynı zamanda ısı yalıtımlı sistemlerde bulunmaktadır.

Alüminyum doğrama konusunda uzman olan personellerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda en iyi doğrama modellerini sizlere önereceklerdir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerimiz ile ev ve iş yerinize ayrı bir hava katacaksınız. Tek yapmanız firmamız ile irtibata geçmek. Sonrasında ise doğru doğrama seçmekten montajına kadar her ayrıntı alanında uzman personellerimiz tarafından yerine getirilecektir.

Sürgülü, tek kanat açılır, çift kanat açılır ve katlanır sistemler ile birlikte daha onlarca model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Uzman ve deneyimli çalışan kadromuz ile birlikte sizler için en iyisi olanı alacaksınız.

Fındıklı Alüminyum Doğrama Fiyatları 2021

Alüminyum doğrama fiyat hesaplama en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Birçok kullanıcı bu nedenle bazı düşüncelerinden vazgeçmektedir. Firmamız bu konuda dünya ve Türkiye piyasaları ile birlikte hareket etse de minimum maliyet oranı kullanmakta ve uygun fiyatlar sunmaktadır. 

Yaptırmak istediğiniz ürün ne olursa olsun maliyet konusunda en uygun ve düşük fiyat sizlere söylenecektir. Ayrıca uygun fiyatın yanında kaliteli malzeme ve işçilik ile sizlerin hizmetindeyiz. Her türlü konuda yardım alabileceğiniz firmamızın tüm hizmetleri garanti kapsamındadır.

Alüminyum doğrama doğru yapıldığı takdirde evlerde ciddi tasarruflara neden olmaktadır. Firmamız bu imkanlardan yararlanmanız için her an sizlere en uygun fiyatı vermektedir. Bunu yanısıra evin ya da işyerinin durumu, kullanılacak ürünlerin miktarı, kurulacak alanın büyüklüğü gibi hususlar göz önünde bulundurulmaktadır. Fakat birçok kullanıcının yaptığı en büyük hata tam olarak karar vermeden ürünleri yaptırmalarıdır. Bu durumda ayrıca daha sonrasında söküm maliyeti de çıkmaktadır.

Platin Yapı bünyesinde bulunan uzman personellerimiz tüm olasılıkları sizlere sunacak ve en doğru maliyeti sizlere söyleyecektir. Tek yapmanız gererken ihtiyacınız olanı tespit etmek ve bizimle paylaşmak.

Fındıklı Alüminyum Doğrama Kapı  

Alüminyum sürme doğrama ve daha birçok çeşidi olan doğrama kapı özellikle balkon gibi alanlarda çok fazla kullanılmaktadır. Bahçeye açılan kapı gibi alanlarda da kullanılan sürme modelleri firmamızda bulabilirsiniz. Evinizin ya da diğer mekanların yerden tasarruf edilmesini sağlayan bu çeşit kapı modeli ile birlikte daha fazla imkana kavuşabilirsiniz. 

Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek olacaktır. Firmamız bünyesinde bulunan uzman personellerimiz, hayallerinizi süsleyen ürünleri istediğiniz yere kadar getirip montajını sağlamaktadır. Özellikle büyük camları olan evlerin bahçeye açılan kapılarında kullanılan sürme kapı modelleri farklı tarzlarda bulunmaktadır.

Doğrama kapı modelleri en çok çeşidin olduğu alanlardan bir tanesi durumundadır. Onlarca çeşit ve ürün ile sizlere hizmet veren firmamız ile sizler de hayallerinizde bulunan ürünlere kavuşabilirsiniz.

Anadolu Yakası Alüminyum Doğrama

Fındıklı Alüminyum Doğrama Pencere

Alüminyum doğrama m2 fiyatları doğrama pencere modellerinde en çok karşılaşılan fiyatlandırmalardan biri durumundadır. Kullanılan malzemenin miktarına ve boyutuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sürmeli pencere modelleri özellikle geniş pencerelerin olduğu ortamlarda kullanılmaktadır. Çift ya da tek kanatlı pencereler genelde odalarda kullanılmaktadır. İş yeri gibi alanlarda kullanılan model ise farklılık göstermekle beraber kanatlı model olmaktadır. Bunların yanında üstten açılan modelleri ile doğrama pencereler çok fazla model çeşidine sahiptir.

Tüm bu hizmetlerden ve daha fazlasında yararlanmak için yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler alanında uzman personellerimiz tarafından yerine getirilecektir. Uzman ve deneyimli elemanlarımızın yanında kaliteli ve uygun cihazlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde olduğu firmamız Platin Yapı  ile irtibata geçerek profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz. Hayallerinize kavuşmak için firmamız ile irtibata geçin ve hayallerinizi ertelemeyin.

Alüminyum doğrama pencere modelleri de kapı modelleri kadar fazla olmaktadır. Sürmeli modelin yanında çift ya da tek kanatlı açılır pencere modelleri en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. 3 işlevli pencere modelleri son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir.