Adil Mah. Üçpınar Sk. No 5/7 Sultanbeyli - İstanbul
+90 537 558 33 11

HAREKETLİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ

Platin Yapı / Cam Ofis Bölme Sistemleri > HAREKETLİ DUVAR > HAREKETLİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

x

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insan hayatına olumlu yansımalarını görmekteyiz. Bu yansımalar hayatın her alanında ve anında hiç kuşkusuz geniş bir şekilde olmaktadır. Bu anlamda olumlu saydığımız yeni yenilikler sayesinde yaşam alanlarının ve iş alanlarının kolaylıkla ve basit sayılabilecek yeni çözümler ile istenile şekle sokulabilmesi artık daha kolay olmaktadır. Bu konuda yaşanan değişimleri sizler de yılların verdiği tecrübe ve dinamizm ile bizimle paylaşmak isterseniz, firmamıza ulaşmak çok kolay. Evinizde ya da ofisinizde bir yeniliğe mi ihtiyaç var? Ya da ofisinizde farklı iş grupları için yeni odalar mı gerekiyor? Bunun için kaba ve yoğun yıkım ve döküme artık gerek yok. Hareketli bölme duvar sistemleri istediğiniz alanı size kavuşturuyor. Alanına hakim olan firmamızın örnek modellerini inceleyebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri Hakkında

x

Sektörde yılların getirmiş olduğu deneyim ve özgüven ile yaşam alanlarınıza ince ve modern tarzda dokunuşlar yapıyoruz. Bu dokunuşları profesyonel kadromuzla ve alanın son sistemlerinden olan, hareketli bölme duvar sistemlerini kullanarak yapıyoruz. Bunu yararken de alanların nasıl genişlediğine ve size geniş ve daha sevimli bir alanın kaldığına tanıklık edebilirsiniz. Ofis ve odalarınıza daha esnek ve alternatifli hale getirebilir, alanları kolaylıkla bölebilirsiniz.( Sergi alanı, toplantı salonu, konferans veya dinlenme salonu şeklinde) Günümüzde ofisler, havaalanları, otoparklar ve otellerde bu sistemler kolaylıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda uzaktan kumanda ile de kontrolü sağlanmakta, duvar taşınabilir veya sabit olarak kurulumu yapılmaktadır.

Taşınabilir bölme duvar modelleri, son zamanlarda çok daha nitelikli bir şekilde üretilebilmektedir. Bu sayede yaşam alanlarında hızlı bir şekilde işlevsel değişiklikler meydana gelmektedir. Bununla birlikte yaşam alanlarının estetik bir görünüme kavuşması noktasında bölme duvar sistemlerinin oldukça niteliksel olduğu da bilinen bir gerçekliktir. Günümüz itibariyle hareketli bölme duvar sistemleri söz konusu olduğunda karşımıza farklı seçenekler çıkabilmektedir. Karşımıza çıkan seçenekler arasından en uygun olan bölme duvar sistemi kurulumu ise ancak alanında uzman olan ve profesyonel bir şekilde hizmet üretebilen bir ekibin işidir. Bu noktada firmamız, en yenilikçi çözümler sunma noktasında oldukça kabiliyetlidir. Zira oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahiptir.