Adil Mah. Üçpınar Sk. No 5/7 Sultanbeyli - İstanbul
+90 537 558 33 11

ALÇAK SEPERATÖR

Alçak Seperatör

x

Cam Seperatör Sistemleri: Yerden tavana kadar olmayan sadece çalışanlar arasında bir paravan oluşturmak için kullanılan yerden yüksekliği 1,30 1,40 1,50 veya daha yüksek olan cam bölme sistemlerine verilen isimdir.
Seperatör Sistemleri cam ve ahşap kullanılarak yapılır veya alt ahşap üstü cam şeklinde yapılabilir bu sistemde tek amaç iki personeli birbirinden ayırarak ofis içinde daha verimli çalışmalarını sağlamaktır.
Sistem klasik ofis bölme sistemin aynı olan sistemidir lakin yapılan sistem kısa seperatör sistemleri olarak anılır cam seperatör sistemleri ofisinizde kişiye özel alanlar yaratmanıza yardımcı olur bu sayede ekonomik açıdan çok yüksek fiyatlar ödemeden hızlı bir şekilde her personele kendine ait bir oda oluşturulur.

Teknik Detayları

x

Boy yani H ölçüsü size göre düzenlenebilir 1,30 cm den 2,20 ye kadar yükseltilebilir.

Kısa seperatör bölme sistemlerinde kapı uygulanmaz kapı yerine 90 cm bırakılarak kapı boşluğu oluşturulur dilerseniz eğer amerikan kapı olarak tabir edilen bar kapısı çarpma kapı montajı yapılabilir genellikle kısa ofis bölme sistemleri uygulan ofislerde kapı takılmaz