Adil Mah. Üçpınar Sk. No 5/7 Sultanbeyli - İstanbul
+90 537 558 33 11

CAM OFİS BÖLMESİ

Ofis Cam Bölme Sistemleri

x

Günümüz ofislerin tasarım ve kurulum aşamalarında olmazsa olmazlarından biriside ofis bölme sistemleridir. Cam bölmeler günümüzde bir çok ofiste , bankada, marketlerde vb. alanlarda kullanılmakla birlikte evlerimizde de kullanılabilmektedir. Özellikle çok büyük ofis alanlarda çekilen oda sıkıntılarının en pratik çözümü cam bölmedir.
Her alana uygulanabilen cam bölmelerin camlarına istenilen dekoratif çalışma yapılabilir. Ayrıca cam rengi olarak şeffafın yanı sıra füme, bronz, mavi, yeşil gibi renklerde kullanıla bilmektedir. Mimari açıdan ofislere ayrı bir hava katan ofis bölme sistemleri aynı zamanda ergonomik, demonte ve alternatif ürün seçenekleri ile tercih edilmektedir.

Genel Özellikler

 

Öncelikle yapacağımız keşif ve fiyatlandırmalar ücretsizdir. Ofis yapılacak mekanın temininden sonra ilk önce mekanın yerleşim düzeninin hazırlanmış olması gerekmekte.

Yerleşim planının çıkması ile gerekli veya ihtiyaç duyulan ürün tespitinin yapılması gerekmektedir. Bu aşamada mutlaka sizlere önerilerimiz olacaktır. Ofis bölme sistemlerinin ürün tercihleri genellikle teknik kadromuzun sizlerin eşliğinde yer keşifi yapıldıktan sonra netlik kazanmaktadır. Ofis bölme sistemleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken konular mekanın akustiği, mekana ışık girişi, ses izolasyonu ve şıklık gibi konular önde gelmektedir. Ürün tercihi ve keşifi yapılan proje teklif aşamasına gelmiş demektir. Bu aşamada sizlere kaliteli, sağlam ve ekonomik olarak en uygun fiyat çalışmasını sunuyoruz. Sözleşme aşamasına geçildikten sonra size uygulamanın yapılabileceği en uygun tarih temrin süresi olarak bildirilir.

Size verilmiş olan temrin süresinde de işiniz teslim edilir.

Camın, alüminyumun ve ahşap buluşması ile hayat bulan ofis bölme sistemleri, istenilen ebatta ve sınırsız renk alternatifleri ile üretildikten sonra.

Montaj ve Teslim aşamasında tekniker kadromuz işinizi takip ve teslim eder.

Ofis bölme sistemlerinin en yaygın kullanılan sistemleri başlıca ;

Yarım seperatör ve tam seperatör

Camlı ofis bölme sistemi

Jaluzili ofis bölme sistemi

Derzli ofis bölme sistemiBu sistemlerin haricinde Spesifik olarak kullanılan ayrı ofis bölme sistemleri vardır.