Adil Mah. Üçpınar Sk. No 5/7 Sultanbeyli - İstanbul
+90 537 558 33 11

CAM KAPI SİSTEMLERİ

Cam Kapı Sistemleri

x

Ofis cam kapı donanımları, bağlı bulunan sürme kayar cam kapı kanatlarını veya başka cam kapı elemanlarını hareket ettiren makara sürücülerini içerisinde ihtiva eden, bir kılavuz kanalından oluşmaktadırlar. İster makaralı sistem cam kapı isterse de bilyeli sürgülü kayar cam kapı donanımları olsun, Te Cam Bölme Sistemleri; cam metalik veya ahşaptan oluşan manuel sürme cam kayar kapılar için, ticari ve sanayi işletmelerdeki yoğun ve ağır uygulamalarda dahil olmak üzere, kapsamlı bir tasarım yelpazesi sunar.

Donamım içerisinde yer alan makaralı manuel sürme cam kapı donanımları genellikle iç mekânlarda uygulanmaktadır. Çok sessiz mekanizmaları ve çalışmaları ile desenli cam tasarım çizgileri onları özellikli cam kapılar kılmaktadır. Geniş yelpazede bir aksesuar seçeneği hemen hemen her uygulamaya cam kapı çözümleri sunmaktadır. Ofis Cam Kapı çözümleri ayrıca değişik tasarım ve donanımlar ile de gerçekleştirilebilirler.

Denenmiş Te Cam Bölme Sistemleri üretimi makaralı sürme ofis cam kapı donanım sistemi endüstri alanında kullanımlar için dizayn edilmiş olup, oldukça ağır cam kapıları hareketini güvenle sağlamaktadır. Hayli küçük ölçülere sahip cam kapılar, geleneksel bilyeli sürme cam kapı kayar donanımı, titizlikle ve yüksek taşıma gücünü de simgelemektedir.
Çift kanatlı ofis cam kapılar için kayar kanallı üstten montajlanabilen ürünler.

Çift kanatlı cam kapılar için birçok özel ayarlama olanakları sunan cam sistemleri sunarlar. Çok çeşitli ürün seçenekleri hemen hemen tüm cam kapı talep ve ihtiyaçların üstesinden kolayca gelmektedirler.