12
Ağu

Mehmet Akif Ersoy Açılır Kapanır Cam Tavan

Mehmet Akif Ersoy Açılır Kapanır Cam Tavan – Platin Yapı Dekorasyon olarak kalitesi ve farkıyla siz müşterilerimize her zaman olduğu gibi en iyi hizmeti vermeyi ana hedefimiz.  Son zamanlarda çok fazla tercih edilen ve kullanımı pratik olan açılır kapanır cam tavan sistemlerini, bulunduğunuz mekana uygun olarak tasarlıyoruz. Aynı zamanda sağlam ve kullanım ömrü uzun malzemeler ile sizlerle buluşturuyoruz.

cam-ofis-bolmesi-11Açılır Kapanır Cam Tavan Nedir?

Mekanınızın manzarasını bozmadan çalışmaya özen gösteriyoruz. Dikey ve yataydaki profil sayısını aza indirerek tasarladığımız bir tavan seçeneği olarak hizmetinize sunmaktayız.  Cam tavan elektrikli motor bir sisteme sahiptir ve otomatik olarak sadece bir kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Böylelikle kolay açılıp kapanması sayesinde kullanımı oldukça pratiktir. İş yerlerinize ya da teraslı evlerinize kolaylıkla entegre eder ve mekanın tüm beklentisini karşılar. Bu yüzden en fazla rağbet gören üründür.

Platin Yapı Dekorasyon olarak restoran, cafe, teras, çatı, havuz, kış bahçesi gibi birçok yeri kışın dahi olsa yazı yaşatacak güzelliğe kavuşturuyoruz. Özellikle daha çok sigara kullanımının olduğu havalandırmaya ihtiyaç duyulan yerlerde fazlasıyla memnun kalınan bir sistemdir. Sahip olduğumuz geniş model yelpazesi ve ürünleri ile projelerinizde kurumsal ve bireysel fark yaratan çözümler sunmaktadır.

Cam Tavan Özellikleri

Özel  cam kalitesi ile güneşi kırma ve ısı kayıplarında etkili olabilmesi son derece önemlidir. Bunun için UV ışınlarını %60 seviyede filtre edebilen cam seçenekleri kullanıyoruz. Güneş kontrolü sağlamak için sistem içerisine yatay olarak çalışabilen, motorlu tente sistemleri ilave ederiz. Böylelikle mekanı güneşli havalarda % 100 sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Standart olarak su tahliye sistemi bulunuyor. Kullanılan malzemenin kalitesi sebebiyle yalıtım özelliği yüksektir. Olumsuz hava şartlarına rağmen dış mekanın tadını çıkarmaktan sizleri alıkoymaz. Konforlu ve huzurlu ortamınızın devamlılığını sağlıyoruz.

Mehmet Akif Ersoy Açılır Kapanır Cam Tavan Sistemlerimizde kullandığımız bütün ürünler tamamen kendi üretimimizdir. İstenen boyut ve ölçüde giyotin cam üretiyoruz. Kaliteyi birinci sıraya koyduğumuz ürünlerimizde zengin renk seçeneği ile elektrostatik fırın boyalı profiller kullanıyoruz. Bunun yanı sıra taşıyıcı iskelet olarak alüminyum veya çelik demir profil sistemi kullanıyoruz. Böylelikle tehlike teşkil etmeyen tamperli ve lamine özellikli emniyet camları son derece güvenlidir. Aksesuar ve diğer parçalar paslanmaz özellikte olup zamana ve kullanım aşımına dayanıklıdır.

Kapalı mekanları açık mekana çeviren Sistemleri, ısı yalıtımlı olması sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Soğuk ve sıcaktan korur. Ayrıca gündüz gün ışığından faydalanıp gece ise  gökyüzündeki yıldızları seyretme fırsatını yakalarsınız.

Açılır kapanır cam tavan fiyatları kullanılan malzeme ve ölçü ile doğru orantılıdır. İşinde profesyonel hizmet veren ve tecrübe sahibi ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Tasarım için bizlere web sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Platin Yapı Dekorasyon olarak siz kıymetli müşterilerimizin güvenliğini ve konforunu önceleriz. Ayrıca sizlere her zaman ve her koşul için kaliteli ve iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bizim ile itetişime geçin