05
Oca

Feneryolu Cam Ofis Bölme

Ofislerinizi daha fazla bölümlere ayırmak için kullanılan cam ofis bölmesi hizmeti veren firmamız Platin Yapı ile irtibata geçerek kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

Cam ofis bölmesi alanında faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. Alanında ilk akla gelen markalardan olan firmamız ile sizler de ofis ya da iş yerlerinizde verimi arttırmak için bölmelerden kullanabilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. 

Ofis ya da iş yerinizde daha fazla verim elde etmek için yapılan işlemlerden bir tanesi cam bölme oluşturmaktır. Bu işlem ile ofis ya da iş yerinizde daha fazla çalışma alanı oluşturabilir ve daha fazla yararlı işler yapabilirsiniz. Geniş ofisler içerisinde farklı alanların çalışması zor olmaktadır. Ancak her departmanın ya da her mevkide şahsın ayrı alanlarda olması iş verimi açısından daha yararlı olmaktadır. Ancak yeniden ofis tasarımı ve yapımı maliyet açısından oldukça yüksektir. Ancak firmamız ile cam bölme işlemleri hem maliyet hem de işçilik açısından oldukça uygundur.

Maliyet ve kalite açısından oldukça yararlı olan bu ofis modülleri özellikle birden fazla alanda faaliyet yürüten firmalar için çok önemli durumda olmaktadır. Her bir departmanın farklı alanlarda olması ve işlerin daha iyi yürümesini sağlamaktadır.

seperatör-bölme

Cam Ofis Bölme Nedir?

Cam bölme sistemleri olarak bilinen ve ofislerde daha verimli bir iş ortamı ve güzel bir hava oluşmasını sağlayan bu sistemler ile ofis ya da işyerinde kullanılmaktadır. Tam cam bölme ya da yarım cam bölme şeklinde kullanılabilen sistemlerde değişik cam kalınlıkları mevcuttur. Cam ofis bölmesi sistemleri için firmamız ile irtibata geçebilir ve bu güzel hizmetten uygun fiyat ve işçilik ile yararlanabilirsiniz. 

Cam bölme modülleri ile birlikte yeni bir ofise kavuşmuş gibi olacaksınız. Ayrıca her bir departmanın farklı alanlarda olmasını sağlayarak daha verimli bir iş alanı oluşturabilir ve daha kaliteli işler çıkarabilirsiniz. 

Yaptığımız tüm işlemler garantimiz altında olmaktadır. Ofislerin yeniden yapımı ve tasarlanması yerine daha uygun ve pratik bu yöntem ile hem işlerinizde veriminiz artacak hem de daha şık bir ofis ortamına kavuşacaksınız.

Platin Yapı‘ nın bünyesinde bulunan uzman personellerimiz sizlerin daha iyi bir ortamda çalışması ve daha şık bir ortama kavuşmanız için tüm deneyim ve tecrübelerini kullanmaktadırlar. Yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek ve seçtiğiniz model ile yapılacak alanı bize bildirmek. Geriye kalan tüm işlemler sizler için firmamız tarafından yerine getirilecektir.

seperatör-bölme-6

Cam Ofis Bölme Modelleri

İç mekan cam bölme modelleri konusunda geniş bir yelpazeye sahip firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Firmamız ile irtibata geçerek ofisiniz ya da iş yeriniz için şık ve kaliteli cam bölümlere sahip olabilirsiniz. Çeşitli modellerde olan ürünlerimizden istediğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.

Cam ofis bölme profilleri konusu en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Kaliteli malzeme kullanımı ile birlikte, güvenlik ve kalite standartlarına göre üretilmiş cihazlar ile hizmet vermekteyiz. 

Güvenlik cam bölmelerde en çok dikkat edilen hususlardan biri olmaktadır. Cam yapısı dolayısı ile kırılgan bir durumdadır. Kullandığımız ürünler basit hataların yanında ciddi hasarlarda kırılmayacak şekilde tasarlanmıştır. Yan güvenlik elemanları ile de desteklenen cam bölmeleri güven içerisinde kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece firmamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler sizin yerinize düşünülmekte ve yapılmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli elemanlarımız son derece profesyonel şekilde sizlerin istedikleri şekilde hizmet vermektedirler.

Platin Yapı da alüminyum profiller ile güçlendirilen cam bölmeler, ofisinize uygun yapıldığı gibi taşınabilir şekilde de yapılmaktadır. Jaluzili ya da jaluzi olmayan modellerimiz de mevcut durumdadır. 

Cam ofis bölmesi modellerimiz isterseniz yerden tavana kadar yapılabilirken, isterseniz yerden belirli bir yüksekliğe kadar da çıkabilmektedir. Tüm bunlardan yararlanabilmek için yapılması gereken tek şey firmamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler alanında ilk akla gelen markalardan biri olan firmamız tarafından yerine getirilecektir.

Ebat ve yükseklik seçenekleri olduğu gibi ofisinizde kullanmak istediğiniz cam modelleri olarak da geniş bir model yelpazesine sahip durumdayız. İsterseniz tamamen şeffaf cam olabileceği gibi renkli veya daha farklı çizgilerde cam modellerini de seçebilirsiniz. Tamamen sizin istediğiniz gibi teslim yapıyoruz.

Deneyimli ve tecrübeli personellerimiz tarafında büyük bir titizlikle yapılacak işlemler sonunda daha şık ve daha havalı bir ortamda çalışmaya başlayacaksınız. Profesyonel ve kaliteli işçilik ile istediğiniz gibi bir ortama kavuşacak ve daha verimli bir iş alanı oluşturacaksınız. Firmamız ile irtibata geçerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

seperatör-bölme-3

Kadıköy Feneryolu Cam Ofis Bölme Fiyatları 2021

Cam Ofis Bölme fiyatları konusunda uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile dikkat çeken firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyatı ile dikkat çeken firmamız aynı zamanda kaliteli malzeme ve işçilik ile sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti açısından fiyatlarımızı en uygun halde sunmaya çalışmaktayız. Ancak herhangi bir ürün veya işçilikten kısmadan hizmet vermekteyiz. Cam ofis bölmesi konusunda uzman personellerimiz sizlere en iyi şekilde ürünleri teslim etmektedir.

Cam bölme fiyatları konusunda firmamız ile irtibata geçtiğiniz anda en uygun maliyetin sunulduğunu göreceksiniz. Yapmanız gereken sadece firmamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler alanında uzun yıllardır hizmet veren personellerimiz tarafından yapılacaktır. Özellikle fiyat konusu en çok dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Ofis ve iş yerinize şıklık katarken fazla maliyet çıkmaması için gereken tüm önlemleri alıyor ve ona göre sizlere fiyat çıkarmaktayız.

Kaliteli ürünlerimizin fiyatları dünya ve Türkiye piyasasına göre belirlemekteyiz. Bu noktada uygulanan her türlü maliyeti minimum fiyatta tutarak daha uygun fiyat sunmayı Platin Yapı olarak kendimize görev edinmiş durumdayız. 

Ofis bölme sistemleri konusunda uzun yılların verdiği tecrübe ve güven ile birlikte hareket eden firmamızdan hizmet almak için yapmanız gereken sadece irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler alanında uzman personelleri tarafından büyük bir ustalıkla yerine getirilmektedir. Firmamız ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren tüm deneyimi ile sizlerin hizmetinde olacağız. Kaliteli işçilik ve uygun fiyat ile işlerinizi daha iyi yapabilir ve daha kaliteli işler çıkarabilirsiniz.

Cam-jaluzi-Sistemleri-2

Jaluzili Ofis Bölme

Platin Yapı olarak jaluzili ofis bölme sistemleri ile kurumunuzda özel alanlarınızı oluşturabilirsiniz. Toplantılarınız ve özel görüşmeleriniz için hazırlanmış olan jaluzili ofis bölme hem sizin hem de çalışanlarınızın rahat bir çalışma alanına kavuşmasına imkan sunuyor. Ayrıca şeffaflık ve gizlilik açısından sizi rahatlatacak bu ofis bölme oldukça kullanışlıdır. Toplantılarınızı ister gizlilik içerisinde isterseniz şeffaf bir biçimde yapma konforunu size veriyor. Ofislerin fazlasıyla talep ettiği jaluzili ofis bölme en çok satın alınan ürünler arasındadır. Ofis jaluzi bölme fiyatları piyasasına göre oldukça uygundur. Kaliteli ve şık duruşu sebebiyle oldukça çok tercih edilmektedir. Sizde kendi ofisiniz için özel ve şık görünümlü bir bölme isterseniz en iyi tercih olacaktır. Sağlam, güçlü ve kaliteli yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Uzman ekibimizden istediğiniz yerde ücretsiz keşif ve jaluzili cam bölme sistemleriyle ilgili bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

cam-kapi-6

Kadıköy Feneryolu Cam Kapı

Cam birçok yerde kullanırken bazı yapılarda ve iç mekan tasarımlarında da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Artık iç ve dış ortam fark etmeden kapılarda da cam tercih edilmektedir. Temperli yani kırılmaz camdan üretilen 10 mm kalınlığında özel bir kesimle kesilen camlar menteşeli yada pompalı olarak kullanıma sunulmaktadır. Cam kapılar arzu ettiğiniz her ortama rahatça uygulanabilmektedir. Ev ,iş yeri, ofis, restoran, cafe gibi alanlarda cam kapılar hem görsel olarak şık  hem de kullanışlı bir özellik katmaktadır. Cam kapı hem içeriye hem de dışarıya çift yönlü açılabildiği için fazlasıyla kullanışlıdır. Ayrıca tercihinize göre camın üst yüzeyine istenilen dekor, reklam, logo vb. uygulamalar yapılarak görsel zenginlik katılabilir.

seperatör-bölme-2

Kadıköy Feneryolu Cam Seperatör

Açık ofis ortamını kullanışlı hale getiren cam seperatörler, bu özelliklerinin yanı sıra ofislere kazandırdığı şık görünüm ile tercih edilen ayırıcı panellerdir. Özellikle çağrı merkezleri, bankalar ve geniş ebatlara sahip ofislerde kullanılan bu tür bölmeler çalışanlara özel yerler oluşturarak daha sağlıklı bir iş ortamının meydana gelmesine katkı sağlamaktadır. Kullanım ihtiyacına yönelik olarak değişik modellerde üretilerek işleve sunulan cam separtörler genel olarak 10-12 mm kalınlığında temperli cam kullanılarak üretilmektedir. Talep edilen siparişe göre kumlanmış cam veya cam filmi kullanılarak söylenilen boy ve desende cam separatörler, çoğunlukla 1,50 cm yüksekliğe sahiptir. Ancak müşteri arzusuna göre boyda uzatma veya kısaltma yapılabilmektedir. Platin Yapı güvencesi ile güvenle kullanabilirsiniz.