18
Haz

Alüminyum Sistemleri

Alüminyum Sistemleri – Platin Yapı olarak insana verdiğimiz yüksek değer ölçüsünde hazırladığımız ürünler, son derece kaliteli malzemeden üretilmektedir. Modern stilimizin yanı sıra alüminyum ürünlerde kullandığımız özel malzemelerle insan sağlığına verdiğimiz önemi vurgulamaktayız. Hafif ve kullanışlı bir yapıya sahip olan alüminyum, dükkan ve mağazalarda oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca ahşaptan ve PVC’ den daha sağlam olan alüminyum yapılar asla paslanma yapmamaktadır. Bunların yanında tecrübeli tekniker ekibimizin sunduğu temiz işçilik ile de memnuniyetiniz artarak uzun yıllar sürecektir.

Kaliteli alüminyum malzemeden üretilen alüminyum kapı sistemleri ve alüminyum vitrin sistemi dışardan gelen soğuk havayı geçirmez. Isı yalıtım özelliğine sahiptir. Her iklim koşulunda dayanıklılığı kanıtlanmıştır. Böylelikle enerjiden tasarruf ederek avantaj elde etmenizi sağlar. Ses yalıtım özelliği ile de huzurlu bir ortam yaşatır. Estetik ve teknik beğenilerinize uygun olarak hazırlanan alüminyum dükkan camları ise yüksek açıklıklara uygundur. İstediğiniz renk ve özelliliği tercih edebilirsiniz. Bunun yanısıra firmamız su sızdırmazlık güvencesi garanti etmektedir. Dükkan alüminyum kapı fiyatlarını siz müşterilerine oldukça ekonomik bir şekilde sunmaktadır. Geniş servis ağına ve ürün portföyüne sahip olan Platin Yapı, küçük işletme sahiplerine sunduğu hizmet ile her mekanda tercih edilmektedir.

Ofis ve Büro Alüminyum Sistemleri

Ofisinizde ya da büronuzda çalıştığınız alanın ferah ve aydınlık olması, iş verimliliğiniz açısından çok önemlidir. Mimari açıdan estetik ve kullanışlı olmayan mekanlar sizi olumsuz anlamda etkiler ve performansınızı düşürebilir. Ofislerinizin bölünerek yeni odaların oluşması, çalıştığınız ortamı daha işlevsel ve etkin hale getirecektir. Bu noktada Platin Yapı’ nın ofis alüminyum ayırma sisteminden istifade edebilirsiniz.

alüminyum-sistemleri

Büro alüminyum bölme sistemlerinde kullandığımız özel ve kaliteli ürünler ile çevreci olup, insan sağlına uygun bir ortam oluşturmayı her zaman hedeflemekteyiz. Bunun yanısıra kullandığınız mekan için özgün ve yenilikçi tasarımları tercihinize sunmaktayız. Büro ofis bölme sistemi demontaj özelliği ile sökülüp takılabilen bir yapıya sahiptir. Böylelikle ortamı farklı hale getirmemiz için olanak sağlar. Bunun yanında imalatı ve uygulaması fazlasıyla pratiktir. İnce, dar profiller sayesinde camı daha yoğun göstererek zarif ve estetik görünüm oluşturur. Modern çağımıza uygun şekilde dizayn edilen büro ofis bölme sistemlerini sosyal pek çok alanda kullanabilirsiniz.

cam-kapi-11- alüminyum-sistemleri

Ofis alüminyum ayırma sisteminin verimli kıldığı ortamlar yanında aynı konforu evinizin dış dünyaya açılır penceresi olan balkonlarınız içinde uygulatabilirsiniz. Alüminyum doğrama sistemi balkonunuzu daha ferah ve korunaklı hale getirir. Cam balkonun yanı sıra güvenle tercih edebileceğiniz bir alternatiftir. Alüminyum malzemenin kazandırdığı kullanım avantajları, balkon alüminyum fiyatlarınada yansıyarak düşük bir maliyet ortaya sermektedir. Platin Yapı ayrıcalığı ile estetik, sağlamlık ve güvenliği ön planda tutan kurumsal ofis bölme sistemleri deneyimli kadromuz ile her zaman hizmetinizdedir. Bizlere web sitemizde bulunan telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.