29
Haz

Ahmet Yesevi Alüminyum Doğrama

Ahmet Yesevi Alüminyum Doğrama – Ülkemizde ve dünyada kullanımı kolay olduğu için giderek artan üretimi ve kullanımı alanları ile alüminyum doğrama çeşitleri dikkat çekmektedir.

Alüminyum doğrama farklı ebatlardaki alüminyum profillerinin kesilmesi ve bir araya getirilmesi ile üretilmektedir. Bu ürünler ile birlikte ev ve iş yeri gibi yapıların gereçlerini ve bölümlerini oluşturabilmektedir. Bu ürünler özellikle kolay kullanımı ve işlenmesi nedeniyle tercih edilmektedir. Firmamız olan Platin Yapı  ile irtibata geçerek sizler de bu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Ahmet Yesevi Alüminyum Doğrama Nedir?

Alüminyum doğrama genellikle 6 metreye kadar üretilebilmektedir. Alüminyum profillerin kesilmesi, birleştirilmesi ile oluşturulan bu ürünler ile birçok ev gereci yapılabilmektedir. Özellikle kapı, pencere başta olmak üzere, cam balkon ve daha birçok alanda bu ürünler kullanılmaktadır.

Isı yalıtımı konusu alüminyum doğrama ürünlerinde en çok sorulan sorulardan biridir. Isı yalıtımlı ya da yalıtımsız olarak üretilebilmektedir. Bunun yanında uygulanacak alana göre çeşitlilik arz etmektedir. Geniş kullanım alanı olan bu ürünlerden yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Kullanım alanı konusu her geçen gün artmaktadır. Tamamen insanın hayal gücüne göre şekillenen ürünler her geçen gün farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle sağlık açısından zararı olmayan ve bulunduğu ortama iyi bir hava katan bu ürünler tercih konusunda daha fazla dikkat çekmektedir.

Kaliteli ve profesyonel hizmet veren Platin Yapı ile irtibata geçerek sizler de eviniz ya da diğer yapılarınız için gerekli ürünlerden sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz model ve ölçülerde kaliteli işçilik ile ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri firmamız tarafından garanti altında olmaktadır. Uzman personellerimiz sizler için gerekli tüm işlemleri yerine getirecektir.

Anadolu Yakası Alüminyum Doğrama

Ahmet Yesevi Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum doğrama sistemleri konusunda ürün sınırı tamamen insanın hayali ile doğru orantılıdır. Sizler de istediğiniz zaman ve yerde ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz. Özellikle bazı alanlardan kullanımı daha yaygın olan bu ürünler iklimin şartına göre kullanım şekli de değişmektedir. Bunların yanında ses yalıtımlı ve ısı yalıtımlı modellerimiz de bulunmaktadır.

Platin Yapı bünyesinde bulunan alanında uzman personellerimiz, alüminyum doğrama konusunda eğitimli ve donanımlı durumdadır. Ayrıca daha iyi hizmet vermek için sürekli hizmet içi eğitimden geçirilen personellerimiz ile sizler de kaliteyi evlerinize ve diğer yapılarınıza getirebilirsiniz.

Ahmet Yesevi Alüminyum Doğrama Fiyatları 2021

Alüminyum doğrama fiyat hesaplama bu ürünleri yaptırmak isteyenlerin en merak ettiği konulardan olmaktadır. Platin Yapı bu konuda Türkiye ve Dünya piyasalarını takip etmektedir. Ancak sizler için minimum maliyet oranı çıkarmakta ve kaliteyi uygun fiyata almanızı sağlamaya çalışmaktayız.

Birçok çeşidi olan alüminyum ürünler, tek kanat açılır, çift kanat açılır ve katlanır sistemler olarak ön plana çıkmaktadır. Ancak bu model ve çeşitlerin yanında daha onlarca model ve çeşit seçeneği bulunmaktadır. Sizler de bu ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Alanında ilk akla gelen firmamız ile sizler de ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekleri ile firmamız sizlere hizmet vermektedir firmamız ile irtibata geçerek kısa sürede yeni ve modern bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Alüminyum doğrama evlerde uygun ve kaliteli bir şekilde yapıldığında ısı ve ses konusunda ciddi tasarruf yaptırmaktadır. Fiyat hesaplaması yapılırken birçok etmen göz önünde bulundurulmaktadır.

  • Yapılacak alanın büyüklüğü
  • Yapılacak alanın yüksekliği
  • Kullanılacak malzemenin miktarı
  • Dünya ve Türkiye piyasasındaki durum

Ve bunlar ile beraber birkaç etmen daha fiyat hesaplamasında dikkat edilen hususlardan olmaktadır. Firmamız bu konuda ve tüm hizmetlerinde olduğu gibi en uygun fiyatı vermek için çabalamaktadır. Sizlerde firmamız ile irtibata geçerek bu alanda hizmet alabilir ve yeni ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

cam-ofis-bolmesi-10

Ahmet Yesevi Alüminyum Doğrama Kapı

Alüminyum sürme doğrama ve daha birçok çeşidi olan kapı modellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Balkon kapısı ve iç kapı modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Özellikle balkon kapılarında doğru yapılırsa ciddi maddi kazanç sağlamaktadır. Sadece balkon kapısı veya iç kapı olarak değil, bahçe kapısı olarak da kullanılabilmektedir. 

Tüm bu çeşitlerin yanında daha onlarca hatta belki yüzlerce çeşidi olan doğrama kapı modelleri en çok modele sahip ürün olarak göze çarpmaktadır. Sizler de firmamız olan Platin Yapı ile irtibata geçerek bu çeşitlerden istediğiniz bir tanesine sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişim kurmak. Geri kalan işlemler alanında uzman personellerimiz tarafından sizler için yerine getirilecektir. Sizlere kalan ise bu ürünlerin keyfini çıkarmak olacaktır.

Ahmet Yesevi Alüminyum Doğrama Pencere

Alüminyum doğrama m2 fiyatları konu olduğunda ise bu işi yaptırmak isteyenler için oldukça önem taşımaktadır. Ancak burada çeşide ve diğer hallere göre fiyatlandırma değişmektedir. İç mekanizmalarının dahi fiyatta ciddi etkisi olmaktadır. Ancak firmamız bu konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle minimum maliyet hesaplaması yapmakta ve kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır.

Sürmeli alüminyum doğrama pencere modelleri geniş alanlarda daha fazla kullanılmaktadır. Bunun yanında çit kanat ya da tek kanat pencerelerde en yoğun talep gören doğrama pencere modelleridir. Evlerde genelde sürmeli modeller tercih edilmekle beraber iş yeri gibi yerlerde kanatlı pencereler daha fazla ilgi görmektedir.

Alüminyum doğrama pencere modelleri diğer modeller gibi oldukça fazla modele ve çeşide sahiptir. Burada yapılması gereken kendi alanınıza en uygun modeli seçmek olacaktır. Bu konuda geniş ürün yelpazesine sahip firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapılması gerekenleri sizlere aktaracak arkadaşlarımız ile gerekli olanı satın alacaksınız. Tüm personellerimiz sizlere daha iyi hizmet vermek için kendini sürekli geliştirmektedir. Bu bağlamda hizmet içi eğitimler sürekli olarak yapılmaktadır. Sizlerde kaliteyi uygun fiyata almak istiyorsanız Platin Yapı ile irtibata geçin ve bu benzersiz hizmetin tadını çıkarmaya başlayın.